novinka

Věda o zbohatnutí

28. listopadu 2010 v 10:28 |  Síla přitažlivosti
Věda o zbohatnutí

wayne Dyer (zhmotněte svůj osud) - pokud nezhmotníme to, co chceme, pak je kdesi ve vašem vnitřním světě patrně absence lásky.
odpuštění je nejlepší způsob, který znám, jak se sami očistíte. A nejlepší způsob jak dospět k odpuštění je pocit vděčnosti. pokud se soustředíte na to, co máte na lidech rádi, budete cítit vděk, a pak začnete odpouštět, a pak se projasníte.

jak se vyjasnit - vem dva listy papíru
1. list popiš negativní stav, ve kterém jste. Popište obraz situace, jaká je nyní, a opravdu prociťte emoce, které se s ní spojují. Musíte se do toho pocitu dostat ikdyž není nijak skvělý. čím víc to procítíte, tím víc se toho zbavíte. Veškere emoce které potlačujete, se dřív nebo později budu muset vyjádřit. Dokud jsou potlačené, tlumí vše vnitřní vibrace. zbavte se jich a uvolníte svou energii, aby mohla vyjít vena přitáhnout vše, co potřebujete. Dovolte svým pocitům vystoupit na povrch při popisu situace nebo stavu o který nestojíte. Jestli chcete, můžete to napsat............
papír odlož
a vem druhý - popiš stav nebo situaci, jaké byste si přáli. Dostaňte se do radostného pocitu, spojeného stím, že máte nebo děláte nebo jste tím, po čem toužíte. Opravdu se ponořte do téhle dobré energie. Popište situaci takovou, jaká chcete, aby byla, a namalujte tonto báječný obraz tak kompletně, abyste ho mohlipři psaní vnímat. Stejně jako jste chtěli prožít negativní emoce, abyste s jich mohli zbavit, tak nyní chtějte prožít pozitivní emoce, abyste mohli vytvořit nový obraz a zakotvit ho ve svém podvědomí. Čím víc se do tohoto nového obrau a nových pocitů zamilujete, tím rychleji zhmotníte. Jestli chcete, můžete ¨to napsat.............

teď vem první list prohlédněte si ho a spalte ho,
vem druhý a slož ho a nos ho týden u sebe
Hotovo. Patrně jste se právě očistili od svého negativního bloku. A pokud by se ještě někdy vynořil, proveďte prostě to cvičení znovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama